Питання реформування Національної академії

 

Концепція розвитку системи наукової діяльності Національної академії державного управління при Президентові України (Проект)...

Указ Президента України від 9 грудня 2011 року № 1110/2011 “Питання реформування Національної академії державного управління при Президентові України”

План дій Національної академії державного управління при Президентові України на 2012 – 2015 роки (оновлений)

Основні пріоритети діяльності Національної академії на 2012 рік

Концепція розвитку магістерських програм галузі знань "Державне управління" в Національній академії державного управління при Президентові України

Концепція створення Київського інституту державного управління (КІДУ)

Меморандум щодо створення навчально-наукового Інституту "Вища школа державного управління"

 

Питання реформування Національної академії на сайті НАДУ...


17 квітня 2012 року на черговому засіданні директорату Інституту підбито підсумки виконання розпорядження президента НАДУ щодо інформаційного супроводу реформування Національної академії та утвердження позитивного іміджу навчального закладу, а також наголошено на ті заходи, які відбуватимуться упродовж тижня. Вже вкотре відзначено активну комунікаційну діяльність, яка не тільки відповідає вимогам часу, але й забезпечує перспективу навчального закладу.

Завдяки активній комунікаційній діяльності розширюються рамки медіапартнерства Інституту. Окрім таких постійних партнерів як: Львівська обласна державна телерадіокомпанія, Львівське обласне радіомовлення, суспільно-політичне інформаційне агентство «Медіастар», газета «Високий замок», Західна інформаційна корпорація та її медіаресурси: інтернет-видання «ЗІК» та газета «Інформатор», газета «Європейська брама», газета «Шанс», нашими медіапартнерами стали: газета «Ратуша» та  «Газета по-українськи».

Звичайно, топ-темою для Львівського регіонального інституту державного управління є цього тижня щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю «Модернізація державного управління та державної служби: теорія та практика». У роботі конференції взяли участь численні представники мас-медіа: Львівська обласна телерадіокомпанія, Львівське обласне радіомовлення, суспільно-політичне інформаційне агентство «Медіастар», газета «Шанс», інформагентство «ЗІК».

Інтерв’ю з директором ЛРІДУ НАДУ, член-кореспондентом НАН України Володимиром Загорським про реформування Національної академії у контексті теми конференції щодо модернізації державного управління, а також – відеорепортаж про перебіг конференції було представлено у вечірньому випуску «Інформаційного вісника» Львівського телебачення.

У контексті модернізації системи державного управління, зокрема актуальності реформування Національної академії та її перспектив у  цьому ж відеорепортажі представлені також інтерв’ю із Наталією Титаренко – завідувачем відділу з питань державної служби та підготовки управлінських кадрів Головного управління регіональної і кадрової політики Адміністрації Президента України, Іваном Груником – заступником голови – керівником апарату Львівської облдержадміністрації, Валерієм П’ятаком – заступником голови Львівської обласної ради, Мариною Канавець – директором Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Оксаною Гаман-Голутвиною – завідувачем кафедри порівняльної політології Московського державного інституту міжнародних відносин Міністерства закордонних справ Росії.

Також відеосюжет про перебіг науково-практичної конференції представлений у підсумковій інформаційній програмі Львівського телебачення «Про тиждень».

У програмі Львівського телебачення «Вже ранок» представлений відеорепортаж про перебіг науково-практичної конференції, інтерв’ю з директором В.Загорським та інтерв’ю із знаковими учасниками конференції. Акценти сюжету – популяризація «Енциклопедія Державного управління».

З акцентом на реформування Національної академії у контексті теми науково-практичної конференції Львівське обласне радіомовлення представило репортаж з численними інтерв’ю у програмі «Час реформ».

Інтерв’ю керівникові редакції інформаційних програм І.Павлюк надали: директор ЛРІДУ НАДУ Володимир Загорський, заступник директора з наукової роботи Андрій Ліпенцев, зав. відділу з питань державної служби та підготовки управлінських кадрів Головного управління регіональної і кадрової політики Адміністрації Президента України Наталія Титаренко, заступник голови Львівської обласної держадміністрації Іван Груник, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, завідувач кафедри кадрової політики та державної служби, д.держ.упр. О.Сушинський, доцент кафедри європейської інтеграції та права, к.держ.упр. Б.Шевчук.

У ранковій програмі Львівського обласного радіо «Місто» представлений радіорепортаж з науково-практичної конференції. Основні акценти – модернізація державного управління, зокрема місцевого самоврядування, і роль Національної академії державного управління у підготовці нової генерації управлінців.

Окрім цього, представники творчого колективу телебачення «ЗІК» Західної інформаційної корпорації упродовж дня, 19 квітня 2012 року працювали в Інституті, записуючи інтерв’ю з директором В.Загорським, науково-педагогічними працівниками, слухачами, студентами, готуючи фільм про Львівський регіональний інститут державного управління, який невдовзі представлять громадськості регіону.  


2 квітня 2012 року на черговому засіданні директорату Інституту йшлося про виконання розпорядження президента НАДУ щодо інформаційного супроводу реформування Національної академії та утвердження позитивного іміджу навчального закладу. Зазначено, що комунікаційна діяльність Інституту є активною, різноплановою та системною, відповідає вимогам часу та забезпечує інформування громадськості регіону щодо діяльності та перспектив Львівського регіонального інституту державного управління.

Незмінними медіапартнерами Інституту залишаються: Львівська обласна державна телерадіокомпанія, Львівське обласне радіомовлення, суспільно-політичне інформаційне агентство «Медіастар», Західна інформаційна корпорація та її медіаресурси: інтернет-видання «ЗІК» та газета «Інформатор», газета «Європейська брама», газета «Шанс» тощо.

Львівська обласна державна телерадіокомпанія, як найпотужніший медіаресурс у регіоні, забезпечує нам широкомасштабну промоцію, надаючи, практично, щотижня телевізійний ефір. Це – випуски програм: «Україна: час реформ», «Інформаційний вісник», «Неоднаково», «Вже ранок», «Про тиждень», «Стосується кожного», «Суспільний діалог», «Євроінтеграція». Зокрема, у програмі «Україна: час реформ», присвяченій реформуванню вищої освіти, представлено інтерв’ю директора ЛРІДУ НАДУ, член-кореспондента НАН України В.Загорського, у якому йшлося про перспективи Інституту у контексті реформування Національної академії.

З акцентом на реформування Національної академії та здійснення елітного набору як майбутнього «золотого резерву» державного управління представлена у програмах обласної телерадіокомпанії  «Інформаційний вісник», «Про тиждень», «Вже ранок» інформація про День відкритих дверей у Львівському регіональному інституті державного управління.

У контексті теми: «Роль жінки в державному управлінні» у програмі «Неоднаково» обласного телебачення презентувала Інститут, розповідаючи про його перспективи, викладач кафедри економічної політики та економіки праці, к.держ.упр. Зоряна Бурик.  

Рекламуючи Львівський регіональний інститут як перспективний навчальний заклад, який реформуючись, розвивається різнопланово, у програмі «Євроінтеграція» представлена інформація про Регіональний форум «Поширюємо найкращий досвід із регіонального економічного розвитку», який відбувся в Інституті спільно із Канадським інститутом урбаністики, і став підсумком найкращих практик з регіонального економічного розвитку, набутих українськими та канадськими партнерами у контексті реалізації проекту «Регіональне врядування та розвиток».


Утвердження позитивного іміджу

 19 березня 2012 року у Львівському регіональному інституті державного управління відбулася чергова нарада, на якій підбито підсумки виконання розпорядження президента НАДУ «Про затвердження плану заходів з інформаційного супроводу реформування Національної академії», зокрема п.19 цього розпорядження, а також – окреслені напрямки інформаційного супроводу реформування Національної академії та утвердження позитивного іміджу навчального закладу.

 Активна комунікаційна діяльність Інституту як один із пріоритетних напрямків, забезпечує широкомасштабне, оперативне, якісно професійне інформування громадськості щодо діяльності навчального закладу, його перспектив, зокрема – щодо реформування Національної академії.

 Так, лише упродовж двох місяців 2012 року, незмінний медіапартнер ЛРІДУ НАДУ – Львівська обласна державна телерадіокомпанія забезпечила нам потужну промоцію, надавши загалом понад 4 години телевізійного ефіру. Це – випуски програм: «Україна: час реформ», «Інформаційний вісник», «Неоднаково», «Вже ранок», «Про тиждень».

 Відбулася зустріч керівництва Львівського регіонального інституту державного управління та Львівської обласної державної телерадіокомпанії. Учасники зустрічі обмінялися інформацією стосовно діяльності та перспектив розвитку організацій, зокрема йшлося про реформування Національної академії та Львівського регіонального інституту зокрема.

 Під час зустрічі презентовано творчий доробок науковців Національної академії – «Енциклопедію державного управління», зокрема популяризований восьмий том Енциклопедії «Публічне адміністрування», підготовлений науковцями ЛРІДУ. Відеосюжет про зустріч представлено у програмах телерадіокомпанії: «Інформаційний вісник», «Про тиждень».

 З акцентом на реформування Національної академії та здійснення елітного набору як майбутнього «золотого резерву» державного управління, представлені численні інтерв’ю з директором ЛРІДУ НАДУ Володимиром Загорським та віце-президентом НАДУ Мариною Білинською, а також – відеорепортажі про перебіг урочистостей з нагоди сімнадцятого випуску магістрів державного управління. Окрім Львівської обласної державної телерадіокомпанії, інтерв’ю представили: телекомпанія Львівської обласної ради «Львів-ТБ» у межах програми «Телерада», Львівське обласне радіомовлення у випусках програми «Новини», суспільно-політичне інформаційне агентство «Медіастар».

 Медіапартнерами ЛРІДУ НАДУ є регіональні газети: «Високий замок», «Шанс» - обласного центру зайнятості, «Інформатор», а також – інтернет-видання: «ЗІК», «Медіастар», «Вголос».

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ