Новини

ОГОЛОШЕНО
ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ СЛУХАЧІВ У 2019 РОЦІ

за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування»

Докладніше ...

Електронна заява на вступ (заповнення форми дає можливість обрати дату проходження вступних випробувань) ...

Рекомендації щодо заповнення Електронної заяви на вступ до ЛРІДУ НАДУ ...

Нормативні документи щодо вступу ...

Буклет ...

Буклет для МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ...


"ПРАВО НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ"

ЛРІДУ НАДУ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ запрошує активну молодь - студентів, учнів шкіл та всіх, кому не байдужа доля розбудови держави, долучитися до Всеукраїнської акції "ПРАВО НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ"!

У межах акції учасники матимуть можливість ознайомитись з навчальним закладом, який готує фахівців у галузі "Публічне управління та адміністрування", отримати детальну інформацію щодо умов вступу, навчання та перспектив реалізації у професії управлінця - державного службовця.

Представники Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях нададуть учасникам акції максимум інформації з питань вступу на державну службу, ознайомлять з вакансіями на посади державної служби у Львівській області.

Всеукраїнська акція "Право на державну службу" відбудеться: у ЛРІДУ НАДУ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
17 травня 2019 року! Початок - 11.00 год.,
Адреса: смт.Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16
ПРЕС-ЦЕНТР ЛРІДУ НАДУ


ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

13-15 травня 2019 року в Інституті підвищували кваліфікацію 60 державних службовців Державної казначейської служби України за програмою короткострокового семінару на тему «Ефективний менеджмент у державному секторі».

У межах навчального заходу розглядалися питання запобігання та протидії проявам корупції на державній службі, управлінського лідерства, ефективної комунікації, управління персоналом в органах публічної влади, ділової української мови та особливостей публічного виступу.

У семінарі взяли участь начальники головних управлінь Державної казначейської служби України усіх областей держави, керівники структурних підрозділів Державної казначейської служби України. Учасники навчання отримали сертифікати.

   
   

ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ. ДОСВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН ТА УКРАЇНИ

У РОЗБУДОВІ ДЕРЖАВНОСТІ, -

такі акценти щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю, яка відбулася 11 – 12 квітня 2019 року у Львівському регіональному інституті державного управління, і стала майданчиком для предметних дискусій та обміну досвідом як вітчизняних, так й зарубіжних науковців і практиків щодо розвитку державності в Україні. 

Понад 150 науковців, науково-педагогічних працівників, практиків з органів державного управління та місцевого самоврядування з більш, ніж 15 регіонів України, а також – німці, поляки, угорці, грузини, афганці, курди взяли участь в обговоренні проблем наукового та методологічного супроводу розвитку системи публічного управління.

У центрі уваги учасників конференції такі аспекти державотворчих процесів, як: регіональне управління та місцеве самоврядування: концепція та практика; реформування публічного управління та сектора безпеки в Україні на європейських засадах; економічні аспекти інформаційного суспільства; управлінські інновації в органах публічної влади: управління персоналом та лідерство тощо.

«У нас спільне завдання та спільна мета – засобами наукового пізнання у надзвичайно складних умовах сьогодення сприяти реалізації Стратегії реформування державного управління в Україні, - сказав, відкриваючи пленарне засідання конференції, Володимир Загорський – директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України. – Маємо для цього науковий потенціал, цікаві ідеї та думки, і маємо можливість поділитися досвідом щодо розвитку державності».

У пленарному засіданні взяли участь і мали слово почесні гості – представники органів державної влади та місцевого самоврядування: Андрій Білоус – перший заступник голови Львівської обласної ради, Маріанна Вільшинська – керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації, Ольга Лішик – заступник голови Луганської обласної державної адміністрації, Ярослав Коваль – начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській  та Закарпатській областях, Богдана Яремчук – начальник управління персоналу виконавчого комітету Львівської міської ради, Володимир Піхоцький – начальник територіального управління Рахункової палати України по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях, д.е.н., доцент, заслужений економіст України.

Серед почесних гостей конференції також: Ольга Руденко – Головуюча Комісії з питань вищого корпусу державної служби України, д.держ.упр., професор Чернігівського національного технологічного університету; Мар’яна Куля – експерт Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) та зарубіжні партнери ЛРІДУ НАДУ: Анн-Катрін Бурхард – доктор, доцент Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина); Хольгер Франке – доктор, професор Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина); Уве Ляндт – доктор, доцент Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина).

Під час пленарного засідання учасниками конференції були виголошені доповіді:

«Пріоритети діяльності Комісії з питань вищого корпусу державної служби України» (Ольга Руденко – Головуюча Комісії з питань вищого корпусу державної служби України, професор кафедри публічного управління та менеджменту організацій Чернігівського національного технологічного університету, д.держ.упр., професор);

«Захист персональних даних у ЄС: загальний регламент» (Уве Ляндт – доцент Вищої школи публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург – Передня Померанія (Німеччина);

«Мережі співпраці самоврядних органів як чинник підвищення ефективності регіонального розвитку» (Галина Литвин – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна»);

«Особливості та виклики сучасного етапу адміністративно-територіальної реформи в Україні» (Віктор Борщевський – провідний науковий співробітник відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень імені І.М.Долішнього НАН України, д.е.н., доцент);

 «Прогнозування змін у структурі населення територій як основа планування їх просторового розвитку» (Євген Матвіїшин – завідувач кафедри економіки ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.е.н., доцент);

«Формування та реалізація державної політики сталого розвитку України: проблеми і перспективи» (Зоряна Бурик – старший викладач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, д.держ.упр.).

 У межах конференції відбулася низка круглих столів: «Актуальні проблеми ЄС» за участю німецьких науковців (11 квітня 2019 року); «Управлінські інновації в органах публічної влади: управління персоналом та лідерство» (модератори: Андрій Ліпенцев - к.е.н.,доцент, Олександр Синицький - к.е.н., доцент, Микола Фурса – к.філос.н., доцент); «Зміна парадигм публічного управління: європейський досвід для України» (модератор: Лариса Новак-Каляєва – д.держ.упр., професор); «Економічні аспекти публічного управління» (модератори: Євген Матвіїшин – д.е.н., доцент, Євген Борщук – д.е.н., професор).

Актуальність тематики щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю у ЛРІДУ НАДУ привернула увагу мас-медіа. Так, у конференції взяли участь та поінформували громадськість про подію – «Перший Західний» (інформаційна програма «Очі») та 5-й телеканал (інформаційна програма «Подія дня»). А також – газета «Високий замок».

Сюжет про конференцію...

Матеріали науково-практичної конференції за міжнародною участю ...

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТІЙ ВИПУСК МАҐІСТРІВ-УПРАВЛІНЦІВ

відзначив 5 квітня 2019 року Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України! 115 слухачів маґістерської програми спеціальності "Публічне управління та адміністрування", які навчалися за замовленням Національного агентства України з питань державної служби, отримали дипломи магістрів-управлінців, а 16 із них - дипломи з відзнакою.

Під час урочистої академії з нагоди випуску маґістрів-управлінців з вітальним словом звернувся до сьогоднішніх випускників ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України.

   

Привітати науково-педагогічний колектив Інституту та винуватців свята прибули численні гості, більшість з яких - теж випускники нашого навчального закладу. Найкращі побажання висловили: ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН - голова Львівської обласної ради, ОКСАНА ТОМАШУК – заступник керівника апарату Львівської обласної державної адміністрації, ЯРОСЛАВ КОВАЛЬ – начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях.

   

Свої музичні вітання подарував присутнім чудовий колектив Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного. Світлини - на згадку, радісне спілкування у колі тих, хто став рідним за час навчання...

СЬОГОДНІ У НИХ - СВЯТО! ТОЖ, ПОБАЖАЙМО НАШИМ ВИХОВАНЦЯМ УСПІХІВ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ТРИСТОРОННІЙ ДОГОВІР ВІДКРИВАЄ НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СПІВПРАЦІ !

5 квітня 2019 року, у Львівському регіональному інституті державного управління підписано тристоронній договір про співпрацю між ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, Всеукраїнською Асоціацією Керівників Бізнесу - UABL Львівською школою керівників бізнесу.

Наші нові партнери дуже позитивно дивляться у майбутнє. Ось що вони кажуть: "Вітайте нас!!! Сьогодні підписано тристоронній договір між Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу - UABL Львівська школа керівників бізнесу та Львівський регіональний інститут державного управління. А це значить, що попереду реалізація спільних науково-дослідних та освітніх проектів спрямованих на інноваційний розвиток України. Відтепер зацікавлені особи можуть скористатись платформою для співпраці - Бізнес-Університет-Влада, що спрямована на розвиток Львова, як привабливого середовища для ведення бізнесу з допомогою державних структур. Далі - буде!"

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ОСОБЛИВИЙ ГІСТЬ - ОСОБЛИВІ ЕМОЦІЇ: АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ!!!

Сказати, що він - український та кримськотатарський кіноактор, режисер театру та кіно, сценарист, заслужений артист Автономної Республіки Крим, значить майже нічого не сказати про АХТЕМА СЕІТАБЛАЄВА. Адже за усіма титулами та званнями - яскрава особистість, патріотична, свободолюбива і надзвичайно талановита! 

Це його легендарний фільм "Кіборги", прототипом героя якого став наш випускник, кіборг, режисер, актор АНДРІЙ ШАРАСЬКІН, увіковічнив пам'ять мужніх захисників Донецького аеропорту.

Зустріч з АХТЕМОМ СЕІТАБЛАЄВИМ у ЛРІДУ НАДУ, про яку подбала ІРИНА КІЯНКА - д.політ.н., доцент кафедри європейської інтеграції та права, - особлива для кожного з нас! Це - зустріч з духовністю та порядністю і великим талантом Любові до України!


ПАРЛАМЕНТАРІ ЛЬВІВСЬКИХ ШКІЛ - ГОСТІ ЛРІДУ НАДУ

Не випадково представники учнівського парламенту завітали у навчальний заклад, який готує лідерів. Хоч вони вже є лідерами у своїх колективах, але мистецтву управління потрібно навчатися ґрунтовно. А подбав про це Центр дитячої та юнацької творчості Залізничного району м.Львова, який, власне, і звернувся з проханням розглянути можливість організації відвідання ЛРІДУ НАДУ, в рамках профорієнтаційної роботи. 

Перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професор ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ розповів про навчальний заклад та спеціальності, за якими можна отримати освіту в галузі знань "Публічне управління та адміністрування", а також - перспективу вдосконалення знань в аспірантурі та докторантурі. 

ЛРІДУ НАДУ - єдиний із навчальних закладів Національної академії, який може похвалитися тим, що двоє із випускників отримали освіту "під ключ": від шкільної лави - до докторантури та захисту докторської дисертації. Обоє - науково-педагогічні працівники ЛРІДУ НАДУ.

З великим зацікавленням слухали представники учнівського парламенту АНДРІЯ ЛІПЕНЦЕВА - заступника директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академіка Академії економічних наук України, к.е.н., доцента, заслуженого працівника освіти України, який на прохання Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м.Львова, провів лекцію на тему: "Лідерство для реформування публічної влади".

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

27 березня 2019 р. відбулось розширене засідання Приймальної комісії за участі науково-педагогічних працівників Інституту.
Розглянувши листа Національної академії державного управління при Президентові України від 26.03.2019 р. № 1/15-12-208 «Про зміни до програми вступних випробувань» ухвалено рішення про внесення змін до Правил прийому та Положення про приймальну комісію Інституту.

Крім того на нараді обговорено актуальні питання організації освітнього процесу з використанням он-лайн технологій, стан діловодства на кафедрах та стан навчально-методичного забезпечення дисциплін, організацію підвищення кваліфікації за обласною програмою (виїзні заняття) та ін.


ЗУСТРІЧ ІЗ НАШИМИ ГЕРОЯМИ, НАШИМИ ВИПУСКНИКАМИ СЕРГІЄМ ІЛЬНИЦЬКИМ ТА АНДРІЄМ ШАРАСЬКІНИМ

21 березня 2019 року в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч колективу Інституту, слухачів із СЕРГІЄМ ІЛЬНИЦЬКИМ - доблесним воїном АТО, полковником Збройних Сил України, відважним капітаном української збірної на "Іграх Нескорених" у Сіднеї та відважним командиром Добровольчого корпусу і АНДРІЄМ ШАРАСЬКІНИМ - відомим кіборгом, який разом з іншими бійцями тримав оборону в Донецькому аеропорту, режисером, актором, одним із прототипів образу командира у легендарному фільмі "Кіборги.


ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ

15 березня 2019 року в малій сесійній залі стартувала конференція “Децентралізація публічної влади в Україні: здобутки, проблеми та перспективи". Учасників конференції привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, директор Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Володимир Загорський.

У межах конференції були розглянули окремі аспекти дії статутів територіальних громад в умовах децентралізації, а також акцентовано увагу на участі органів місцевого самоврядування у захисті прав споживачів у територіальній громаді. Участь в даному заході взяли науковці, державні службовці, представники органів місцевого самоврядування. Співорганізаторами даного заходу виступили: Львівська обласна рада, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові Україниід, Львівський національний університет імені Івана Франка (юридичний факультет).

З матеріалами Конференції можна ознайомитися за посиланням ....


ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

12 березня 2019 року в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розпочали навчання за 72-годинною програмою підвищення кваліфікації керівників центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Львівської області.

Відкрив навчальний захід директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян. Він коротко окреслив сучасні проблеми діяльності інституції, наголосив на потребі та необхідності як професійного, так і особистісного розвитку працівників. соціальної сфери, побажав активного навчання. Начальник відділу підвищення кваліфікації Валентина Бундз ознайомила слухачів із тематикою навчальних занять, які охоплюють правові, соціальні питання, проблеми ефективної комунікації, конфліктології, лідерства в публічному управлінні тощо. Навчання триватиме до 22 березня.


ДВАДЦЯТЬ ТРЕТІЙ ВИПУСК МАҐІСТРІВ-УПРАВЛІНЦІВ

відзначив 1 березня 2019 року Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України! 210 слухачів маґістерської програми спеціальності "Публічне управління та адміністрування", а також - сім слухачів спеціальності "Економіка" отримали дипломи маґістрів-управлінців. А сорок чотири із них - дипломи з відзнакою.

Під час урочистої академії з нагоди випуску маґістрів-управлінців з вітальним словом звернувся до сьогоднішніх випускників ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України. Привітати науково-педагогічний колектив Інституту та винуватців свята прибули численні гості, більшість з яких - теж випускники нашого навчального закладу. Найкращі побажання висловили: ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН - голова Львівської обласної ради, МАРІАННА ВІЛЬШИНСЬКА - керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації, ВОЛОДИМИР ПІХОЦЬКИЙ - начальник територіального управління Рахункової палати у Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях, ЛЮБОМИРА МАНДЗІЙ - директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Свої музичні вітання подарував присутнім чудовий колектив Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного. Святкова подія у ЛРІДУ НАДУ привернула увагу львівських мас-медіа, представники яких теж прибули, щоб привітати випускників. Сюжет про перебіг урочистостей та інтерв'ю з директором В.Загорським презентовано у вечірньому випуску програми "Очі" телекомпанії "Перший Західний". Світлини - на згадку, радісне спілкування у колі тих, хто став рідним за час навчання... СЬОГОДНІ У НИХ - СВЯТО! ТОЖ, ПОБАЖАЙМО НАШИМ ВИХОВАНЦЯМ УСПІХІВ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ! Прес-центр ЛРІДУ НАДУ.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

РОЛЬ ПАРЛАМЕНТІВ У ДОСЯГНЕННІ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ, -

така тема круглого столу, який відбувся 25 лютого 2019 року, у Верховній Раді України, за участю Народного депутата України ОКСАНИ ЮРИНЕЦЬ. Круглий стіл ініційовано ПРООН, за підтримки Верховної Ради України та уряду Швеції. На запрошення організаторів у роботі круглого столу взяла участь і виступила ЗОРЯНА БУРИК - доктор наук з державного управління, старший викладач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування ЛРІДУ НАДУ при Президентові України. Вона мала можливість озвучити свою експертну позицію з тематики сталого розвитку України, яку досліджує уже більше п'яти років. Серед очевидних моментів, на яких було наголошено: необхідність розробки концепції сталого розвитку, удосконалення інституційної бази, продовження і розширення рамок проекту розробки стратегій, з орієнтуванням на сталий розвиток в ОТГ, підсилення моніторингу реалізації цілей і завдань сталого розвитку., а найважливіше - популяризації ідей сталого розвитку серед населення, що в Україні є вкрай актуальним.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


РОЗВИТОК РЕГІОНІВ ТА ОКРЕМИХ ТЕРИТОРІЙ - НЕОБХІДНИЙ ЕЛЕМЕНТ МАЙБУТНІХ ЗМІН!

Такий акцент Ради регіонального розвитку Львівщини, яка відбулася 23 лютого 2019 року, за участю керівництва держави. З промовою перед присутніми виступив Президент України ПЕТРО ПОРОШЕНКО. У засіданні Ради регіонального розвитку Львівщини взяли участь: ВОЛОДИМИР ЗАГОРСЬКИЙ - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, ОЛЕКСАНДР СУШИНСЬКИЙ - перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професор, АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України. Також на засіданні Ради регіонального розвитку Львівщини були присутні науково-педагогічні працівники ЛРІДУ НАДУ при Президентові України: ТЕТЯНА ГУРГУЛА - д.е.н., професор та ЗОРЯНА БУРИК - д.держ.упр., ст.викладач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування. Прес-центр ЛРІДУ НАДУ.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

22 лютого 2019 року представники Інституту провели профорієнтаційну лекцію для молоді, яка проходила стажування у Червоноградській міській раді.

Зокрема Олександр Сушинський, доктор наук з державного управління, професора, перший заступник директора, завідувач кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування зробив короткий огляд законодавчих основ служби в органах місцевого самоврядування, окреслив перспективи реформування системи публічного управління в Україні та місце Національної академії державного управління при Президентові України в цих процесах. Також Тарас Кіцак, кандидат наук з державного управління, начальник відділу організації освітнього процесу, доцент кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування, відповідальний секретар приймальної комісії Інституту акцентував увагу присутніх на особливостях підготовки фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Крім того, представники Інституту провели зустріч з міським головою міста Червонограда, випускником Інституту Андрієм Залівським з яким обговорили можливості щодо підвищення рівня професійної компетентності службовців та депутатів, які надає органам місцевого самоврядування Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 р. № 106.


Україна - Польша: співпраця триває ...

12 лютого 2019 року відбулася зустріч директора Інституту, доктора економічних наук, професора Володимира Загорського, заступника директора з наукової роботи, кандидата економічних наук, доцента Андрія Ліпенцева з др. Ярославом Червом - викладачем Вищої школи економіки та інновацій в Любліні (Республіка Польща). Др. Ярослав Черв перебуває в нашому Інституті в рамках програми академічної мобільності ERASMUS+. Упродовж цього візиту, який триватиме з 9 до 15 лютого цього року, він прочитає курс лекцій «Структура та функціонування органів місцевого самоврядування Польщі».

ТРЕНІНГ "ЛІДЕРСТВО В УПРАВЛІННІ ПЕРСОНАЛОМ" - ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Адаптуватися у мирне життя, планувати своє майбутнє допомагає колишнім воїнам АТО Школа розвитку лідерства для учасників бойових дій, яку проводить Центр розвитку лідерства, за підтримки Посольства США в Україні. Це - тренінги, під час яких воїни АТО не лише черпають нові знання, але й мають можливість проявити свої певні навички та здібності.

Цими січневими днями АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, академік Академії економічних наук України, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України - провів у Львові для учасників бойових дій восьмигодинний тренінг "Лідерство в управлінні персоналом".

До слова, це - вже другий із цього циклу тренінгів. Наприкінці минулого року, в грудні, АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ провів такий тренінг для тих учасників АТО, які планують своє бізнесове майбутнє, у Вінниці, в Школі Лідерства, на запрошення керівника Школи розвитку лідерства для учасників бойових дій Антоніни Бондаренко та її заступника Ірини Латиш.

Тренінги, які проводить АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ, не залишають байдужими слухачів, адже досвідчений педагог та спікер уміє зацікавити аудиторію не лише креативною подачею матеріалу, але й тим зворотним зв'язком, спілкуванням, коли всі учасники "включені" у процес навчання. Знання, отримані під час тренінгу з лідерства, допоможуть колишнім воїнам будувати своє професійне майбутнє.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

ТРЕНІНГ З ЛІДЕРСТВА ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Найбільш вдячні слухачі ті, хто пройшов важку школу війни. Адже з такою ж відповідальністю, з якою вони захищали Україну, сьогодні воїни АТО повертаються до мирного життя, планують своє майбутнє. І допомагає їм у цьому Школа розвитку лідерства для учасників бойових дій, яку проводить Центр розвитку лідерства, за підтримки Посольства США в Україні.

Восьмигодинний тренінг "Лідерство в управлінні персоналом" для тих учасників АТО, які планують своє бізнесове майбутнє, 23 грудня 2018 року, у Вінниці, в Школі Лідерства, провів АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ - заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, академік Академії економічних наук України, на запрошення керівника Школи розвитку лідерства для учасників бойових дій Антоніни Бондаренко та її заступника Ірини Латиш. Ефективність та результативність тренінгу було забезпечено застосуванням авторської інтерактивної методики . Наступний тренінг, у якому візьмуть участь 18 воїнів АТО, АНДРІЙ ЛІПЕНЦЕВ проведе у Львові, наприкінці січня.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ

 
Договір взаєморозуміння в академічному й освітньому співробітництві між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Львівським регіональним інститутом державного управління


Громадянська позиція
науковців


Звіти Інституту:


:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2012 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2013 рік

::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2014 рік

::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2015 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2016 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2017 рік


Лінки:


:: Верховна Рада України

:: Президент України

:: Кабінет Міністрів України

:: Міністерство освіти і науки України

:: Львівська обласна державна адміністрація

:: Львівська обласна рада

:: Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти


Для науковців:


:: Фахові наукові видання

:: Графік складання кандидатських іспитів у 2018 році

:: Процедура попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня

:: План-графік проведення попередньої експертизи дисертаційних робіт

::
Розклад занять аспірантів

:: Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук

:: Графік вступних іспитів у аспіратуру та докторантуру

:: Програма вступних іспитів у аспіратуру та докторантуру


Для студентів та слухачів:


:: Тематика магістерських робіт для слухачів спеціальності "Публічне управліннята адміністрування" (випуск 2019-2020 років)

:: Методичні рекомендації для підготовки магістерських робіт зі спеціальності 051 “Економіка”

:: Методичні рекомендації для підготовки бакалаврських робіт студентами спеціальності “Менеджмент”

:: Методичні рекомендації для підготовки магістерських робіт студентами спеціальності “Менеджмент організації та адміністрування”


Архів новин:

– 2014р.

– 2015р.

– 2016р.

– 2017р.

- 2018 р.