Новини

 

ОГОЛОШЕННЯ!

6-7 квітня 2017 року в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться науково-практична конференція за міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ".

Інформаційне повідомлення...

Заявка на участь...

Прес-реліз ...


Оголошується прийом слухачів на навчання у 2017 р.
за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування”
за державним замовленням

Прийом на навчання здійснюється відповідно до Закону України “Про вищу освіту” та за умовами, визначеними постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2013 р. № 255 (із змінами)

На навчання приймаються громадяни України, які мають вищу освіту (диплом бакалавра, спеціаліста, магістра), та на яких поширюється дія Законів України “Про державну службу” або “Про службу в органах місцевого самоврядування”.

Документи подаються особисто до Приймальної комісії Інституту з 3 квітня по 17 червня 2017 року,

Вимоги до вступників

  • за денною формою приймаються особи, які мають вищу освіту (диплом бакалавра, спеціаліста, магістра), перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби, служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 35 років на момент подання документів до приймальної комісії;
  • за заочною формою приймаються особи, які мають вищу освіту (диплом бакалавра, спеціаліста, магістра), перебувають на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів до приймальної комісії.

День відкритих дверей відбудеться 21 квітня та 12 травня 2017 року о 12.00 за адресою:

79491, м. Львів, смт Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16,
тел.: (032)244-81-87,
www.lvivacademy.com
еmаil: lridy_prujom@ukr.net

Приймальна комісія Інституту працює щодня, крім неділі з 9 до 18 год. (субота з 10 до 16 год.)


20 березня 2017 року в Інституті відбулася зустріч директора Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Т.В.Лопушанського із першим заступником директора, доктором наук з державного управління, професором О.І.Сушинським. В рамках цієї зустрічі слухачі денної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» мали змогу послухати доповідь Т.В.Лопушанського на тему: «Національне антикорупційне бюро України – новий правоохоронний орган», яка викликала жваву дискусію у слухачів.


Звітування аспірантів,
атестація здобувачів наукового ступеня кандидата наук
у весняну сесію 2017 року

з 03  до 14 квітня 2017 року на кафедрах Інституту буде проведено звітування та атестацію наукових і науково-педагогічних кадрів.

Аспіранти та здобувачі наукового ступеня кандидата наук в обов’язковому порядку повинні особисто взяти участь у засіданні відповідної кафедри та подати у встановлений термін у відділ координації наукових досліджень та підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів документи, підготовлені й отримані за результатами звітування (атестації).

Перелік документів, які необхідно подати у відділ координації наукових досліджень і підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів:

Бланки документів:

 

За більш детальною інформацією звертатись:
Відділ координації  наукових досліджень та підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів, к. 205
aspirantura.lridu@gmail.com
тел: (032) 234-64-85


ДУМИ  КОБЗАРЯ  ЖИВУТЬ  МІЖ  НАМИ!

Свою Україну любіть.
Любіть її… во врем'я люте,
В остатню, тяжкую мінуту
За неї Господа моліть.
 (Т. Г. Шевченко)

Кожен народ має своїх світочів духу і правдиві національні святині, довкола яких формується все його культурне і суспільно-політичне життя. Для мільйонів українців таким наріжним каменем народної дійсності вже третє століття поспіль є геніальний поет, художник і громадський діяч Тарас Григорович Шевченко.

Велика заслуга поета в тому, що він високо ніс ідеї демократизму, соціальної справедливості. Він доклав стільки зусиль для пробудження національної самосвідомості й виховання національної гідності українського народу. Його безсмертне слово актуальне і сьогодні, спрямоване не в бік національної замкнутості й ворожнечі, а в бік порозуміння, співпраці усіх народів.

Тарас Григорович Шевченко – це слава і гордість українського народу.

З нагоди Шевченківських днів в бібліотеці Інституту експонується книжкова виставка "Думи Кобзаря живуть між нами". Представлені книги розкривають світову велич і багатогранність таланту великого сина України.


ОСЬ ВОНА – ЩАСЛИВА МИТЬ:
двадцять перший випуск своїх вихованців відзначив Львівський регіональний інститут державного управління

3 березня 2017 року, у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів державного управління.

ОСЬ ВОНА – ЩАСЛИВА МИТЬ! Двадцятий перший випуск своїх вихованців відзначив єдиний на західних теренах державний навчальний заклад IV рівня акредитації, який готує професійних управлінців для органів державної влади та місцевого самоврядування, а також – для потреб економіки країни.

Майже триста слухачів магістратури управлінських спеціальностей – «Державне управління», «Місцеве самоврядування», «Управління проектами», «Управління персоналом та економіка праці», «Менеджмент організацій та адміністрування» отримали дипломи професійних менеджерів, а 38 найкращих – дипломи з відзнакою та грамоти.

Усі вони є гордістю і надією навчального закладу. Звичайно, найвідповідальніший іспит для кожного із них – попереду. Адже сьогодні, як ніколи, країні потрібні досвідчені менеджери, активні молодь, яка готова долучитися до управління державою, реформувати систему державного управління. Саме такі управлінці – сьогоднішні випускники Інституту. 

Понад 6000 випускників Інституту, дипломованих фахівців з  державного управління, місцевого самоврядування та для потреб економіки країни, працюють сьогодні на всіх рівнях законодавчої та виконавчої влади. Вони є флагманами розбудови демократичної України.

Хвилиною мовчання присутні у залі вшанували пам’ять шахтарів, життя яких трагічно обірвалося напередодні, під час вибуху на шахті «Степова», що на Львівщині! Хвилиною мовчання також вшановано тих героїв, які віддали своє життя за встановлення миру і спокою в Україні.

Святочну церемонію з нагоди випуску магістрів державного управління вітальним словом відкрив директор Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, член-кореспондент НАН України, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Загорський.

Володимир Загорський зазначив, що цьогорічний випуск увійде в історію навчального закладу як двадцятий перший випуск вихованців. Директор привітав випускників Інституту з успішним завершенням навчання та початком нового, відповідального етапу у житті кожного із них та висловив упевненість у тому, що вони високо нестимуть звання магістра державного управління, своїми знаннями, досвідом долучаться до розбудови нової системи державного управління. Патріотичні, вірні своєму обов’язку служити Батьківщині, чимало колишніх і сьогоднішніх випускників продовжать захищати незалежність України на наших східних теренах. «Ми пишаємося кожним із них», - підкреслив Володимир Загорський.   

На адресу керівництва Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України надійшли вітання випускникам від: Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Вітання зачитав декан факультету державного управління та місцевого самоврядування Анатолій Каляєв. 

З нагоди випуску магістрів вітання надійшли від колективів регіональних інститутів Національної академії з Одеси, Харкова, Дніпропетровська, а також – від  колег із навчальних закладів Львова, представників громадськості.     

Розділити радість свята прибули гості навчального закладу, більшість з яких теж є випускниками ЛРІДУ НАДУ при Президентові України. Найкращі  побажання цьогорічним випускникам Інституту висловили:  Маріанна Вільшинська – керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації; Валентин Харлов – керуючий справами Львівської обласної ради; Ярослав Коваль – начальник міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях, який зачитав вітання Костянтина Вашенка – керівника Нацдержслужби України.

Винуватців свята, науково-педагогічний колектив Інституту привітали: Володимир Піхоцький – начальник територіального управління Рахункової палати у Львівській, Волинській, Івано-Франківській та Закарпатській областях, Галина Бордун – начальник відділу кадрів апарату виконкому Львівської міської ради; Андрій Слюсаренко – заступник начальника з наукової роботи Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, полковник; Мирон Іванків – голова Львівської обласної організації профспілки працівників державних установ України; Дмитро Вознюк – керуючий справами виконавчого комітету Брюховицької селищної ради.

Наказ директора Інституту про закінчення навчання зачитав декан факультету державного управління та місцевого самоврядування Анатолій Каляєв.

Директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України Володимир Загорський вручив відмінникам навчання дипломи з відзнакою. Також,  кращим із кращих вручено  грамоти.

В урочистостях з нагоди двадцять першого  випуску магістрів державного управління взяли участь представники засобів масової інформації, наші незмінні медіа-партнери: «ТРК – Львів»(генеральний директор телерадіокомпанії «ТРК-Львів» Михайло Хвойницький), творча група інформаційної програми «Новини» «ТРК-Львів», КП Львівської обласної ради «Телекомпанія «Львів-ТБ», «Перший Західний» (директор –  Ольга Цап), начальник відділу освітніх програм Львівського обласного радіо Аліна Литвинова, творча група інформаційної програми «Очі» КП Львівської обласної ради «Телекомпанія «Львів-ТБ»,  керівник суспільно-політичного інформаційного агентства «Медіастар» Зоряна Павлишин.

Сюжети про перебіг урочистостей та інтерв’ю з директором В.Загорським презентовано у вечірньому випуску програми «Новини» «ТРК- Львів», у вечірньому випуску інформаційної програми «Очі» КП «Телекомпанія «Львів-ТБ», а також – в освітній програмі Львівського обласного радіо.

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


ЩОБ УМІТИ - ПОТРІБНО ЗНАТИ...

2 березня 2017 року в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся вступний семінар програми "Управління проектами місцевого розвитку". Програма підтримана швейцарсько-українським проектом "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO, Львівською обласною радою, Асоціацією місцевих рад "Ради Львівщини".

Понад 100 громадських активістів, лідерів громад, представників місцевого самоврядування та вже об'єднаних територіальних громад Львівської та Івано-Франківської областей виявили неабияке зацікавлення в отриманні нових компетенцій у реформах. Попереду у них цікавий п'ятитижневий курс новаційних навчань, які відбуватимуться на інтернет-платформі швейцарсько-українського проекту DESPRO. Що важливо, учасники програми зможуть безкоштовно навчатися управлінню проектами місцевого розвитку, а після закінчення п'ятитижневого курсу занять, за результатами тестування, отримають два сертифікати: ЛРІДУ НАДУ при Президентові України та DESPRO.

Володимир Загорський – директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.е.н., професор, член-кореспондент НАН України, привітав слухачів програми «Управління проектами місцевого розвитку» з можливістю отримати нові знання у реформах, підкресливши, що Інститут понад п’ять років успішно співпрацює із швейцарсько-українським проектом DESPRO.

Керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов висловив упевненість у тому, що слухачі програми застосують на практиці набуті знання, стануть ініціаторами нових проектів.

Андрій Ліпенцев – заступник директора з наукової роботи ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, к.е.н., доцент, модератор семінару поінформував слухачів програми про нові підходи та інструменти в управлінні органами публічної влади.

Виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин розповіла про програми та проекти міжнародної технічної допомоги, а також – про те, як підготувати та оформити заявку на отримання грантового фінансування. Олександра Нєма – ст. викладач кафедри менеджменту організацій ЛРІДУ НАДУ при Президентові України пояснила, як зареєструватися на он-лайн платформі DESPRO: «Спільнота практик місцевого розвитку». Цікавий досвід підготовки та реалізації проекту ДФРР у Львівській області, яким поділилася Наталія Скибак – начальник управління розвитку міста Трускавецької міської ради.

У роботі семінару взяли участь численні представники регіональних мас-медіа. 2 березня 2017 року цій темі присвячено: програма "Вечір у Львові" ТРК - Львів (12-й канал), інформаційна програма "Очі" телеканалу "Перший Західний" (20.00 год.), програма "Сусіди" Львівського обласного радіо (21.11 год.).

Про перебіг роботи семінару та інтерв'ю з цього приводу з директором ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, д.е.н., проф.,чл.-кор. НАН України Володимиром Загорським – у програмі "Сусіди" ТРК - Львів (12-й канал), 5 березня, у неділю, о 19.30 год. (повтор програми – у четвер, 9 березня, о 16.40 год.).

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. У цей день ми вшановуємо відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. 

Кожен із них мав свою родину, друзів, свої захоплення, свої нагальні справи… Батьківщину – одну на всіх. За Україну, вільну і демократичну, боролися за покликом душі, мужньо, як лицарі. За неї, єдину, і полягли вони. Під прапором стояли – під прапором й спочили.

Схилімо у жалобі голови перед звитягою Героїв, які заради торжества справедливості пожертвували собою, і хай пам’ять про них, безневинно убитих, згуртує нас, живих, дасть нам силу, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідній землі.

Імена героїв патріотів назавжди закарбує історія, бо герої не вмирають, вони житимуть в нашій пам’яті вічно.

У бібліотеці Інституту розгорнута експозиція в пам’ять про полеглих за майбутнє України Героїв Небесної Сотні.

"Герой козацького народу" -

таким орденом Вільного козацтва України нагороджено Володимира Загорського - директора ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, члена-кореспондента НАН України, д.е.н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України. Нагороду вручив Гетьман вільного козацтва України, генерал армії В'ячеслав Гузій син Івана. Вітаємо Володимира Загорського з важливою відзнакою Вільного козацтва України.


Успішні професіонали України

Володимир Загорський - директор ЛРІДУ НАДУ при Президентові України, член-кореспондент НАН України, д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України - один із тих успішних професіоналів, які пишуть своєю працею літопис досягнень сучасної України.

У передмові до видання "Успішні професіонали України" Президент НАН України, академік НАН України, Герой України Б.Є. Патон написав: "У нелегкий для країни і науки перехідний час Україна гідно представляє світові досягнення вітчизняної науки. Професіоналізм, висока фахова підготовка українських вчених гідні того, щоб відомості про них стали надбанням якомога ширшого загалу, а їх здобутки - прикладом для наслідування".

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


Вітаємо Володимира Загорського  з нагородою!

Одностайним рішенням оргкомітету Всеукраїнської програми «Золоті руки країни» директора Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доктора економічних наук, професора, члена-кореспондента НАН України, заслуженого діяча науки і техніки України  Володимира Загорського нагороджено медаллю «Взірець професіоналізму».

«Упевнені, що Ваше відзначення в рамках Програми стане Вам подякою та безперечним символом Вашої кропіткої і часто жертовної, але такої необхідної, тим паче у наш час, праці, та буде гідним підтвердженням Ваших досягнень і заслуг. Ваше щире служіння людям, наполеглива праця, взірцевий професіоналізм, мудра життєва позиція вшановуються на всеукраїнському суспільному рівні», - підкреслено оргкомітетом Всеукраїнської програми «Золоті руки країни».

Вітаємо щиро Володимира Загорського з нагородою! І нехай примножуються Ваші успіхи та здобутки!

Прес-центр ЛРІДУ НАДУ


Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №1604 від 22 грудня 2016 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України утворено спеціалізовану вчену раду К 35.860.02 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальностями 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» та 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» строком на три роки.

Наказ Міністерства освіти і науки України...Договір взаєморозуміння в академічному й освітньому співробітництві між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Львівським регіональним інститутом державного управління


Громадянська позиція
науковців


Звіти Інституту:


::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2010 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2012 рік

:: Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2013 рік

::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2014 рік

::
Звіт ЛРІДУ НАДУ за 2015 рік


Лінки:


:: Верховна Рада України

:: Президент України

:: Кабінет Міністрів України

:: Міністерство освіти і науки України

:: Львівська обласна державна адміністрація

:: Львівська обласна рада

:: Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти


Для науковців:


:: Фахові наукові видання

:: Графік складання кандидатських іспитів у 2017 році

:: Процедура попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня

:: План-графік проведення попередньої експертизи дисертаційних робіт з економіки

:: План-графік проведення попередньої експертизи дисертаційних робіт з державного управління

::
Розклад занять аспірантів

:: Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук

:: Графік вступних іспитів у аспіратуру та докторантуру

:: Програма вступних іспитів у аспіратуру та докторантуру


Для студентів та слухачів:

:: Графік консультацій до державного іспиту у 2017 році

:: Наказ про проведення атестації слухачів спеціальностей "Державне управління" й "Місцеве самоврядування" у 2017 році

:: Графік проведення попереднього захисту магістерських робіт для спеціальності "Державне управління"

:: Положення про виконання та процедуру захисту магістерських робіт (оновлено)

:: Тематика магістерських робіт для слухачів спеціальності "Державне управління"на 2017/2018 навчальний рік

:: Методичні рекомендації для підготовки магістерських робіт студентами спеціальності “Управління персоналом та економіка праці”

:: Методичні рекомендації для підготовки бакалаврських робіт студентами спеціальності “Менеджмент”

:: Методичні рекомендації для підготовки магістерських робіт студентами спеціальності “Менеджмент організації та адміністрування”

:: Перелік питань до екзамену з атестації для слухачів спеціальностей "Державне управління" (денна, заочна, заочно-дистанційна форми навчання) і "Місцеве самоврядування" (денна форма навчання) випуск 2017 року)


Архів новин:

– 2010р.

– 2011р.

– 2012р.

– 2013р.

– 2014р.

– 2015р.

– 2016р.